SLEVA 15-20%! Kontaktujte nás hned!
Konfigurátor dveří
sestavte a objednejte Vaše dveře
Kontakt
Solostyl s.r.o.
Dveře Brno
Štefánikova 19b
602 00 Brno

Všechny dveře lze vyrobit v posuvném provedení

Montáž dveří

Při pořizování nových dveří zajišťujeme pro zákazníka plný servis, od poradenství při výběru dveří a kování až po dodání a konečnou montáž obložkové zárubně, zavěšení dveřního křídla a seřízení a samozřejmě i úklid po montáži.

Obložkové zárubně se instalují do čistého stavebního otvoru o předepsaném rozměru pro danou šířku dveří. Stavební otvor je nutné mít dobře připravený, to má vliv na kvalitu a cenu montáže, ale hlavně na konečný estetický dojem. Po usazení a zapěnění zárubně se ihned seřídí dveřní křídlo.Také je možné instalovat kování. Prakticky okamžitě po dokončení instalace můžete dveře používat.

Individuálně lze řešit dodání dveří a zárubní do atypického stavebního otvoru. Přesnější informace a cenu Vám rádi zodpovíme podle konkrétního požadavku. 

Ocelové zárubně v panelových domech? Není problém!

Dveřní křídla je možné dodat i do stávajících (starších) ocelových zárubní, které jsou vyrobeny dle příslušné ČSN. Tyto zárubně bývají většinou v panelových domech. Zde je nutné ještě před objednáním dveří zkontrolovat, zda jsou ocelové zárubně správně zazděny, zda nejsou prohnuté a zda nemají volné panty. V opačném případě dveře přesně nesedí v zárubni. Pokud je zárubeň prohnutá směrem dovnitř, tak je nutné dodatečně upravit šířku dveří, což zvyšuje náklady na instalaci. Výška dveří v případě, že je zárubeň utopená v podlaze, se řeší podříznutím dveřního křídla (některé modely nelze seřezávat!). 

Dodání a instalaci dveří zajišťujeme po celé ČR.

Kontaktní formulář — ptejte se nás, odpovíme Vám do 24 hodin

Konfigurátor dveří — sestavte a objednejte Vaše dveře