SLEVA 15-20%! Kontaktujte nás hned!
Konfigurátor dveří
sestavte a objednejte Vaše dveře
Kontakt
Solostyl s.r.o.
Dveře Brno
Štefánikova 19b
602 00 Brno

Všechny dveře lze vyrobit v posuvném provedení

Vinylová podlaha — teplo od nohou a tiché kroky

Vinylová podlaha

Kdo si přeje kráčet po bytě tiše a měkce s pocitem tepla od nohou a nemá rád koberce či syntetické materiály, pro toho je ideální přírodní PVC jako skvělý materiál kvalitních podlah, kombinující nejlepší vlastnosti dřeva a linolea...

Výborné vlastnosti podlah z PVC

Vinylové podlahy vynikají několika výtečnými užitnými vlastnostmi, pro které jsou velmi oblíbené všude tam, kde je příjemný pocit z kontaktu s podlahou přednější než požadavky na vysokou mechanickou odolnost.

Vinylová podlaha

Výhody vinylových podlah

Dlouhá životnost vinylové podlahy je podmíněná odbornou pokládkou vinylových dlaždic a správně provedenou povrchovou úpravou. S ohledem na měkký povrch a náchylnost PVC k otěru doporučujeme používat filcové podložky pod nábytek a v pravidelných intervalech provádět odbornou obnovu povrchové úpravy.

Přírodní vzhled je vytvořen hlubokým reliéfem v horní vrstvě. Lze použít ve vlhkých prostorech (koupelna, kuchyň), možné je i čištění vodou. Vinylovou podlahu lze čistit vlhkým hadrem, měkkým kartáčem nebo vysavačem.

Vinylová podlaha

Ekologická podlaha neohrožuje přírodu

Záleží-li Vám na tom, abyste vybavením svého bytu nezatěžovali životní prostředí a přírodu naší planety, je vinylová podlaha dobrou volbou. Těžba PVC je k přírodě ohleduplná - probíhá stejným tempem jako jeho přirozená obnova.

Pokládka vinylových podlah

Naše podlahářství provádí prodej a pokládku všech druhů vinylových podlah. Poradíme Vám při výběru vhodného materiálu a seznámíme Vás se způsobem údržby Vaší nové vinylové podlahy, aby Vám vydržela dlouhá léta ve výborném stavu.

Kontaktní formulář — ptejte se nás, odpovíme Vám do 24 hodin

Konfigurátor dveří — sestavte a objednejte Vaše dveře